Sony Markasının Tanıtacağı Telefonların Özellikleri Sızdırıldı

Sony Markasının Tanıtacağı Telefonların Özellikleri Sızdırıldı

Sony geçtiğimiz günlerde piyasaya süreceği üç farklı modeli basına duyururken cihazlar hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamıştı. En büyük ve en görkemli teknoloji fuarlarından biri olan ve yıl heyecan içinde beklenen IFA da tanıtımını yapacağını planladığı modellerin özellikleri sızdırıldı.

Oldukça iddialı olan Sony Eylül ayında tanıtacağı ürünler ile ilgili bilgileri bir sır gibi gizlerken Sony Xperia XZ1, Xperia XZ1 Compact ve son olarak Xperia X1 Surcafe olarak adlandırdığı üç telefonun bilgileri bugün itibari ile birlikte basına sızdırıldı.

Sony Xperia XZ1 Detaylar

İşte Sony Xperia XZ1, Xperia XZ1 Compact ve son olarak Xperia X1 Surcafe hakkında sızdırılan detaylar. Xperia XZ1 e baktığımızda 5.2 inç ekranın olacağı sızdırılan bilgiler arasında yer alıyor. 4 GB RAM’e sahip telefon 19 mega piksellik bir kamera ile piyasaya sürülecek. Bununla birlikte Xperia XZ1 Compact’ında 4 GB RAM e sahip olduğu bilgisi yer alıyor.

Bu üründe ise ekran 4.6 inç olarak duyurulmuş durumda. Xperia X1 Surface ise orta segmentte bir telefon olarak kullanıcıya sunularacak 4 GB RAM ile bu model sunulacak.