Sony Xperia M2 Kalitesi

Cep telefonu dünyasında yeni amiral gemileri birbiri ardına çıkmaya devam ederken, kullanıcı yorumlarına daha çok önem verilmeye başlandığını belirtmek gerekiyor. Bu yönde iyi bir adım adan Sony, yeni telefonuna farklı özellikler ekleyerek kullanıcılarına hitabı daha iyi bir hale getirdi diyebiliriz. Fiyat ve özellik bakımından oldukça tutarlı bir telefon diyebileceğimiz Sony Xperia M2 özelliklerini ayrıntılı bir şekilde inceleyerek ziyaretçilerimizle detayları paylaşıyoruz.

Daha önce de telefon dünyasında Sony markasını duymuş ve görmüştük. Ancak mobil pazarına tam anlamıyla girmesi ve kendini kanıtlaması 2012 yılında başladı. Ericson firmasını tamamen satın alarak bünyesine katan Sony, bu dönemden sonra kendi adıyla üretimlerini yapmaya başladı. Yaptığı çalışmalarıyla üst segmente çıkmayı başaran Sony Xperia telefonlarıyla iyi bir yere geldiği söylenebilir.

Ancak orta segmentte bunu bir türlü tutturamayan marka, yeni gelişimler yaparak bunu yakalayacak tarzdan amiral gemisi üretmeye başladı. Sony Xperia M2 telefonu ile kullanıcıların karşısına çıkan marka, fiyatını da düşürdü. 8MP kamera ve henüz ülkemizde kullanılamayan 4G LTE desteği ile gelen telefon 999 TL’den satışa sunulmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir