Sony Xperia S Özellikleri

Tasarım Harikası Sony Xperia S

Sony’nin çıkardığı akıllı telefonlar arasında en çok beğenilen modellerden bir tanesini oluşturmaktadır Sony Xperia S modeli. Bir akıllı telefondan beklenecek tüm özellikleri içinde barındırmanın yanı sıra daha fazlasını da sunmaktadır. Özellikler şık ve yenilikçi tasarımı ile akıllı telefonlar arasında en dikkat çekici özelliğe sahiptir.

Ünlü Japon firmasının etkileyici tasarımı ile piyasaya sunduğu Sony Xperia S serisi oldukça büyük ilgiyle karşılaşmış ve oldukça sevilmiştir.

Sony Xperia S Özellikleri

Sony Xperia S kapasitif dokunmatik özellikte bir cep telefonu 4,3 inç ekran boyutu ile oyun oynarken ya da internette gezinirken büyük kolaylık sağlamakta. Bununla birlikte telefonu kullanırken de büyük kolaylık sağlamakta. 1280 px ekran çözünürlüğüyle birlikte 1 GB ram özelliği ile oyun oynarken görüntüler daha net ve daha akıcı bir oyun oynanmakta. 12 mp LED flaşlı kamerası ile de birlikte görüntüler daha net ve canlı. Ayrıca telefon kilitli durumda iken 1,5 sn. gibi kısa bir süre içinde fotoğraf çekmekte. Bu da anı yakalamaya yardımcı olmakta.

32 GB dâhili hafızası ile de büyük bir depolama imkânı sunmakta. Büyük boyutlu dosyalar Sony Xperia S ile rahatlıkla depolanabilir.  12 mp kamera ile 1080p Full HD kalitesinde videolar da çekilebilmekte. 10 mm kalınlığında ki Sony Xperia S modeli eli yormayan rahat bir kullanım sağlanmakta.

3G özelliği, 1.5 GHz Dual-Core işlemci, 144 gr ağırlığı, 450 saat bekleme ve 7,5 saat konuşma süresi ile Sony Xperia S son derece kullanışlı bir telefon. Böylesine uygun ve kullanışlı bir telefon olan Sony Xperia S modeline sahip olmak için uygun fiyat ve güvenli internet alış verişin öncülerinden olan http://www.birnumaram.com/Sony-Xperia-S-Nozomi-Lt26i-fiyatlari.html internet sitesi tercih edilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir