Sosyal Medyadan Hesabınızı Silmeden Bunları Yapın

Sosyal Medyadan Hesabınızı Silmeden Bunları Yapın

Uzun süre kullandığınız ancak sıkıldığınız ya da farklı nedenlerden dolayı kapatmak istediğiniz sosyal medya hesaplarınızı kapatmadan önce bir takım işlemleri yapmanızda yarar olacağını söylemek istiyoruz. Özellikle bağlantılar, ilgili sayfalar ve kaybolmasını istemediğiniz diğer bilgilerinizi nasıl yapacağınız hakkında fikir veriyoruz.

Facbook, Twitter, İnstagram, Pinterest, Google+ ve daha aklınıza gelebilecek tüm sosyal medya sitelerinde, hesaplar silindiğinde eklediğiniz sayfalar, arkadaşlarınız ve beğenileriniz ortadan kaybolur. Ancak siz bunların kaybolmasını istemiyorsanız, yeni geçeceğiniz hesabınıza aktarmanızı öneriyoruz. Sitelerin yeni haberlerin ya da alışveriş sitelerine girilen yeni ürünleri bulmanın en kolay yolu, Facebook ya da Google+ sayfalarında beğenide bulunmaktır.

Ancak hesabınızı kapatıp yeni bir hesap açacaksanız bunu yeni hesabınıza kaydetmeniz gerekiyor. Yoksa bir dahaki arayışınızda zorlanabilirsiniz. Bağlantılı hesapların da yeniden yeni hesaba geçirilmesi gerektiğin ifade etmemizde fayda vardır. Tüm bu işlemleri yaparsanız daha rahat bir sosyal medya kullanımına ulaşabilirsiniz. Hayatımızın büyük bir yerini dolduran ve günlük olarak ziyaret edilen Sosyal ağlar, hayatın kolaylaşması adına da büyük faydalar sağlıyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir