Sultanbeyli Arçelik Servisi

Sultanbeyli Arçelik Servisi

Günümüzde bir çok elektrikli ve elektronik eşya, evlerimizde sürekli olarak kullandığımız demirbaş eşyalarımızdır. Bu eşyaların her biri için teknik servis hizmetleri verilmekte ve sorun çıkarmadan kullanılması sağlanmaktadır. Beyaz eşyalar da en fazla kullanılan eşyalardan olup, teknik servis ağı en geniş olan alanlardan biridir. Firmamız, uzun yıllardan beri beyaz eşya tamir ve bakım çalışmalarıyla, tecrübeli ve en güncel bilgilere sahip teknik personelimizle sizlere hizmet vermektedir.

Sultanbeyli Arçelik servisi olarak, garantisi bitmiş olan beyaz eşyalarınızla ilgili servis talep etmek için bizi aradığınızda, sizlere yardımcı olan elemanlarımız beyaz eşyanızın arızası ile ilgili sizden kısa bilgiler almakta ve sizlere randevularınızı ayarlamaktadır. Teknik ekiplerimiz, sizden alınan bilgilere göre hazırlıklarını yapmakta ve servise gelmektedirler. Ekiplerimiz, randevularına geldiğinde öncelikle beyaz eşyanızın kesin arızasını tespit için arıza tespit çalışması yapmaktadırlar. Belirlenen arıza ile ilgili değişmesi gereken parçalar ve diğer işlemler için size bilgi verilmekte, sizden alınan onay sonrasında onarım çalışmalarına başlanmaktadır. Beyaz eşyanızda değiştirilen parçalar, cihazınızın orijinal yedek parçalarıdır ve kesinlikle isimsiz, garantisi olmayan parçalar kullanılmamaktadır. Teknik ekiplerimiz, beyaz eşyanızın tamiratını tamamladıktan sonra bir yıl süreyle geçerli olan ücretsiz bakım garantisi vermektedir. Bu garanti süresi içinde onarımı yapılan beyaz eşyanızla ilgili bizden kaynaklanan her türlü sorun, firmamız tarafından ücretsiz olarak giderilmekte, aynı fabrika garantili beyaz eşyalar gibi hizmet verilmektedir. Firmamızın amacı, siz değerli müşterilerimizin beyaz eşyalarını daha uzun süreler sorunsuz bir şekilde kullanmalarını sağlamaktır. Sultanbeyli Arçelik servisi olarak, her gün aralıksız bir şekilde gece ve gündüz, tatil günlerinde ve mesai saatleri dışında teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Gece ya da tatil günü de olsa mobil telefonlarımızdan bize ulaştığınızda, ekiplerimiz hızlı bir şekilde servis vermektedirler. Ayrıca firmamız, gezici servis uygulamaları sayesinde hiç beklenmedik bir anda oluşan ve acilen giderilmesi gereken beyaz eşya arızalarınızda, en yakın gezici ekibimizi adresinize yönlendirmekte ve arızaya hızlıca müdahale edilmektedir.

Sultanbeyli bosch servisi olarak, müşterilerimize en uygun fiyat ve birbirinden farklı avantajlarımızla hizmet veriyor, en doğru ve en kaliteli servis hizmetinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Siz de en doğru hizmeti almak ve beyaz eşyanızı sorunsuzca kullanmaya devam etmek istiyorsanız, firmamızı arayın ve kaliteli hizmetlerimizin farkını yaşayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir