Tabela Park

TABELA PARK

         Firmamızın adı her ne kadar yalnızca tabela alanında duyuluyor olsa da, birçok alanda başarıya imza atabilen bir kapasitesi bulunmaktadır. Birçok market, eczane, şirket, hastane, restoran, marka ve daha bilumum mekânlarda bulunan tabela, bir firmanın bulunmasında ve yer tespitinde önemli bir rol oynayan etkendir. Zira tabelasız bir mekân bulunamadığı gibi farklı sıkıntılara ve belirsizliklere yol açarak her iki taraflı mağduriyeti tetiklemektedir.

            Tabela park, totem tabela çeşitliliğini daha da üst boyuta taşımış ve kişilerde totem tabela bilgisini mevcutlaştırmıştır. Özellikle en rağbet gören totem tabela modeli yerden oldukça yüksek bir direk üzerine yerleştirilen modellerdir. Dışarıdan bir vinç veya uzayabilen merdiven vasıtasıyla tamir-bakım-onarım gerçekleştirmek mümkün olabilen bu modeller yeni tasarımları ile çok tercih ediliyor.
Tabelanın altında bulunan direk içine yerleştirilen merdiven sayesinde zirveye ulaşarak gereken ne ise gerçekleştirmek çok daha olağan ve basit bir durumdur. Krom ve alüminyum çeşitleri olan ışıklı tabelalar ise; daha yoğun kullanılan en dikkat çekici tabela çeşitleridir. Daha çok yanıp sönebilen ritmik saniye programlı ışıklı tabelalar algıda çekicilik sağladığından otomatikman kişinin o tarafa bakarak yönelmesini sağlar. Ayrıca görsel olarak farklı ve canlı renklerin tercih edilişi kişinin renklerin ahengi ile göz teması kurmasına ve şirket tanıtımınızı yaptığınız tabelanıza ilgi göstermesini başarabilir.

Firmamız sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek adına gerçekleşen tüm yenilikleri yakından takip eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.