Tasarım Haftasına Günler Kaldı

19 – 23 Ekim 2016 tarihinde İstanbul’da ilki düzenlenecek olan Türkiye Tasarım Haftasında, uluslar arası tasarım dünyası İstanbul’da buluşacak.

İstanbul’da 19 – 23 Ekim tarihlerinde yapılacak olan Türkiye Tasarım Haftası’yla dünyanın tasarım kalbi Türkiye’de atacak. Dünyanın en büyük endüstriye tasarım, moda ve görsel iletişim markaları yapılacak olan tasarım hastasında bir araya gelecek. Türkiye Tasarım Haftası’nda dünyaca ünlü markaların en yeni ürünlerini, ilham veren konuşmalarını ve tasarım konusunda en yeni ürünlerin sergilerine katılabilirsiniz.

TC Ekonomi Bakanlığı ve TİM işbirliği ile düzenlenen tasarım haftası Lütfi Kırdar Kongre Merkezi ve Sergi Sarayı’nda yapılacak. Ayrıca Türkiye Tasarım Haftası oldukça hareketli geçeceğe benziyor.  Tasarım haftasında buluşacak olan tasarım konusunda dünyaca ünlü markaların tasarımları, tasarımda ki son trendlerin, tasarım konusunda oldukça ilerlemiş olan firmaların kendi deneyimlerini anlattığı konuşmalarının, uluslar arası sergiler ve Design Turkey tasarım ödülleri sergisi ve ödül törenlerinin yapılacağı tasarım haftası oldukça eğlenceli ve bilgilendirici olacağa benziyor. Aynı zamanda Türkiye Tasarım Haftası’nda Türkiye’de bulunan tasarım ofisleri, tasarım okulları ve tasarım yarışmalarının finalistleri bulunacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.