Tavsiye Sitelerimiz

Karikatürler uzun bir yazıyı bir resimde aktarabilen ve hem güldürücü hem de sosyal mesajlar verenler olmak üzere ikiye ayrılır. Karikatür demek bir sanat demektir. Bu karikatürlere parça parça bakmak yerine bir sitede bulmak ve kaliteli karikatürlerin bulunduğu siteleri önermek istiyoruz. Bunlardan üçü;

www.karikatur.tc

www.komikkarikaturler.gen.tr

www.firatkarikaturleri.com

Bu siteler gerçekten kaliteli karikatürleri bulunduran ve kolayca bakabileceğiniz bir arşive sahip. Bilgisayarın başına geçtiğinizde illa ki bu sitelere girip bağımlısı olacaksınız. Sürekli güncellenen ve internet üzerinde bütün karikatürlere sahip olan bu siteler sizin üzerinizde büyük etki bırakacak.

Karikatür bakmak ayrı bir hobidir. Başına oturduğumuz zaman vaktin nasıl geçtiğini anlamayız ve baya gülmüş oluruz. Bu sitelerde kaliteli karikatürleri bulup zamanınızı keyifle geçirebilirsiniz.Sizde bu siteleri favori sitelerinize ekleyin ve hergün bakın.

—————————————————————————————————-

Messenger’a kaydolmak mı istiyor ama nasıl olacağın hakkında bilgin yok mu ? Vereceğimiz sitede messenger a nasıl kayıt olacağını gösteren ve resimlerle anlatan makale bulunmakta. Bu site sayesinde kolaylıkla messenger a kayıt olabileceksiniz.

www.msn-kaydol.net

—————————————————————————————————–

E-ticaret sitelerinden alışveriş yaparken ürün hakkında pek bir bilgimiz olmadan yapıyoruz genelde alışverişlerimizi. Şimdi size vereceğimiz bu site bu sorununuza birebir çözüm diyebiliriz. Öğrenmek istediğiniz bütün ürünler hakkında kullanan insanların yorumlarını bulabilirsiniz.

www.kullananvar.com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir