Teamspeak, CS GO Sunucu Kiralama Sitesi

Teamspeak, oyuncuların vazgeçilmez iletişim aracıdır. Multiplayer oyunlarda kullanıcıların sanal iletişimini sağlayan en ideal sistemdir. Köklü bir geçmişi olan bu programda 7/24 aktif sunucunuz olması için ts3 server kiralama işlemi yapmanız gerekiyor. Sunucu kiralamak kadar teknik destek almakta bu konuda önemlidir.

Teamspeak sunucularını mobil ödeme veya ininal – kredi kartı ile ödeme yaparak alabilirsiniz. Fiyatlar ise çok uygun olarak sağlanmaktadır. DDos koruma ve teamspeak için özel hazırlanmış panel ile satın alma işlemini yapabilirsiniz. Hazır yedek ve ikonlar sunucunuza yüklenmiş bir şekilde teslim ediyoruz.

Neden Hanibu.net ?
+4 yıllık tecrübe, en uygun fiyat ve yerli sunucu firması olması sebebiyle tercih etmemeniz için hiçbir neden bulunmuyor. Sitemizden aldığınız oyun sunucuları ile donma, kesinti gibi sorunlar yaşamadan oyun oynama keyfini yaşayacaksınız. Destek talebi veya forum bölümümüz üzerinden sunucu içi sorularınızı iletebiliyorsunuz.

CS:GO Sunucu Kiralama
Hostingimiz üzerinden en çok talep gören oyun sunucularının başında bu ürünümüz geliyor. Sunucularınız için özel map ve eklenti paketleri panelinizde bulunuyor ve tek tıkla yükleyip istediğiniz şekilde dizayn edebiliyorsunuz. 66 veya 128 tickrate seçeneği ile istenilen özellikte sunucu 15 TL’den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Jailbreak, fun, pro, retake mod kurabilirsiniz. Sunucu satın alma işlemini bu sayfamızdan yapabilirsiniz: cs go fun server kiralama

Unturned Sunucu Kiralama
Oyun bize minecrafı anımsatan bir görsellikte sunuluyor. Yapımcısı genç bir programcı olan unturned oyunu, ülkemizde baya rağbet görmekte. Tabi bu ilgiden dolayı çokça oyuncusu bulunuyor. Hanibu üzerinden alacağınız unturned server kiralama hizmeti ile istediğiniz rolepay veya survival sunucuyu kurabilirsiniz. Rocketmod hazır olarak geldiğinden istediğiniz eklentileri yükleyebilirsiniz. Kuracağınız sunucu ile oldukça ilgi göreceğinize eminiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir