Teknolojinin Liderleri Beyaz Saray’a Çıkacak

Teknolojinin Liderleri Beyaz Saray’a Çıkacak

Teknolojinin büyük liderleri Haziran ayının sonuna doğru Beyaz Saray’a çıkmayı planlıyor. Teknoloji liderleri Beyaz Saray’da ABD Başkanı Donald Trump ile bir araya gelecek. Yapılacak olan toplantıda Amerika Birleşik Devletleri’ni gelecek yüz yıla hazırlamak için yapılacak olanlar ve devlet kurumlarının modernizasyonu tartışılacak. Bu toplantının organizasyonu ABD Başkanı Donald Trump seçildikten sonra yapılan organizasyonda kararlaştırılmıştı.

Amerika Birleşik Devletleri’nin yönetimine teknoloji hakkında danışmanlık verecek olan konsey toplantısı, ABD medyasının da yoğun ilgi gösterdiği bir toplantı olacak. Donald Trump bu zamana kadar başka hiçbir sektörde temsilcilerle özel bir sektör oluşturmadı. Trump, sadece teknoloji sektörlerinin büyük liderlerini özel olarak ağırlayacak ve toplantıya bizzat kendisi katılacak.

Konseyin adı American Technology Councill’dir. Toplantıya katılacak olan liderler, Apple, Google, Facebook, IBM, Microsoft ve Amazon gibi dev teknoloji şirketlerinin CEO’larıdır.

19 Haziran’da toplanması beklenen konsey Trump’a teknoloji konusunda danışmanlık hizmeti verecek. Normalde konseyde yer alan Tesla’nın kurucusu Elon Musk, Trump’un ABD’yi Paris İklim Anlaşması’ndan çekmesinden dolayı konseyden ayrıldığını açıklamıştı.
Şişme bebek siparişi için tıklayınız.
Vibratör siparişi etmek için tıklayınız.
Realistik penis sipariş etmek için tıklayınız.
fetişh fantazi seri siparişi geçmek için tıklayınız.
Sex shop için tıklayınız.