Teknolojiye Fransız Kalmayın

İnternet üzerinde bilgi paylaşımı oldukça yaygın bir hale geldi. Özellikle mobil ve pc teknolojisi ile alakalı siteler bir hayli tutuldu. Bu sitelerin sayısıda talebi karşılayalım derken kaliteyi aynı oranda düşürdü. Şu an piyasada kaliteli bilgiyi en hızlı şekilde okuyucularına sunan site sayısı bir elin parmaklarını geçmez oldu. Bu yazıyı yazmamda ki sebepte budur değerli takipçilerim.

“Teknolojiye Fransız Kalmayın” mottosu ile yayın hayatına başlayan nedir? nasıl yapılır? sorularının cevaplarından tutunda mobil oyun incelemeden , androide, windows’a kadar bir çok konuda sizlere kaliteli bilgi vermeyi amaçlayan bir siteden bahsetmek istiyorum. Öncelikle sitenin adresinden başlayarak içeriğinin kalitesini de yazımızda anlatmaya çalışalım.

Letekno.com

Siteye tıkladığınız zaman mükemmel bir arayüzle karşılaşacaksınız. Keza yazıların içerikleri de tasarımla aynı kalitede güzel. Sitenin en cezbedici ve alanında ki diğer sitelerin önüne geçmesini sağlayan neden gereksiz reklamların bulunmaması. İçeriği rahatça okuyabileceğiniz bir dizayn söz konusu sitede.

Android telefon kullanan arkadaşlar içinde site oldukça verimli. Android uygulamaları ve oyunları ile ilgili ipuçları ve yorumları bu kategori altında bulabileceksiniz. Oyun incelemeleri de oldukça başarılı diyebilirim. Kısacası android kullanıcıları bu siteyi takip ettiği takdirde teknolojiden asla uzak kalmayacak ve anında bilgiye ulaşabilecek.

Letekno.com aynı zamanda sizlere teknolojinin ipuçlarını da veriyor. Mesela Turkcell’de bedava internet nasıl yapılır ? ya da IMEI sorgulama nasıl yapılır ? gibi sizlere mobil ipuclarını sunan bir site. Teknolojiye uzak kalmak istemiyorsanız yapmanız gereken tek şey letekno.com’dan ayrı kalmamak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir