Telefonda oynadığım oyunlardan tavsiyelerim

Birçoğumuz artık oyunları bilgisayar üzerinden değil her zaman yanımızda taşıdığımız telefonlarımızdan oynuyoruz. Otobüste, metroda, ekmek sırasında, tuvalette bile telefondan oyun oynanır duruma geldik. Bu durumdan ne kadar şikayetçi olsamda bende bir çok kez elimde oyun oynarken buluyorum telefonu. Ve bu oyunlardan güzel olanlarını sizinle paylaşmak istedim blogumda.

Android telefonumda en çok oynadığım oyunların başında Flight Pilot geliyor. Uçak simülasyon oyununu oynarken gerçekten keyif alıyorum. Zaten büyük bir hayranlığımın olduğu bu dev oyuncakları simülasyondan bile oynarken muazzam bir zevk alıyorum. Bu yüzden günde 2 uçak kaldırıp 2 uçak indirmeden duramıyorum 🙂 . Gelelim diğer oyunuma. Flight pilot kadar olmasa da ikinci oyun olarak Shadow Fight 2 oyununu oynuyorum. Günün stresini birkaç ninjayı falan pataklayarak atıyorum diyebilirim 🙂 .

Daha sonrasında Kelimebul, Simcity, Kafa topu gibi oyunlara da arasıra bakmaya çalışıyorum. Tabi ki bunlar boş zamanların en ufak kısmını geçirirken ki aktivitelerim. Yoksa telefonda oyunlara dalarsam günün sonunu getirebilirim. Sizlerde fazla dalmadan bu oyunlara ufaktan bir zaman geçirme şeklinde oynayın derim. Çünkü bazı oyunları görüyorum insanlar acayip bir şekilde bağımlısı olmuş. Aman uzak durun derim ben.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir