Ter Şekeri Nedir? Nasıl Kullanılır?

Ter Şekeri Nedir? Nasıl Kullanılır?
Ter şekeri İçeriğindeki Gül Yaprağı Ekstralarından oluşan bitkisel Forumlaysan ile yaz sıcaklarında terlemeden dolayı ortaya çıkan Ter şekerivücut ve ter kokusunu mis gibi gül kokusuna çevirmeye yardımcı olan bitkisel bir gıda takviyesidir.
Gül aroması ile ter şekeri akşamları yatmadan önce kullandığınızda cildiniz mis gibi gül kokmaya başladığını hissetmek sizin özgüveninizi de geri kazanmasını sağlayacaktır. Günde sadece 1 Adet tüketilmesi çoğu zaman yeterlidir Akşam uyumadan önce tüketmeniz tavsiye edilir. Terleme şekeri doğal içeriği ile bilindik bir yan etkiye sahip değildir ve bilindik bir yan etkiye sahip değildir.
Avrupa’dan ithal bir ürün olan Ter Şekeri rekor Avrupa’da rekor derece satıldı Ter Şekeri içeriğinde Yapay Tatlandırıcı, Glükoz Şurubu, Sitrik Asit , Elma Asidi, GeraniolColorant (Carmine)Gül Yağı Mandalina Ekstraktı, Natural Çiçekler vardır. Ter Şekeri tamamen doğal içeriği ile rahat bir yaz geçirmek istiyorsanız sizde Ter Şekeri ile tanışın. Terleme ile ortaya çıkan kötü vücut kokusundan ter şekeri ile kurtulun. Ürünü resmi olarak*http://deopastil-tersekeri.gen.tr/*adresli siteden alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir