The Order 1886’dan Reklam

The Order 1886’dan Reklam

Oyun dünyasının çok fazlasıyla takip edilmesi, yapımcıların harekete geçmesini de büyük anlamda tetikliyor. Özellikle yeni çıkartılan oyunların ya da çıkması beklenen oyunların reklamı artık sadece sanal siteler ya da oyun siteleri üzerinden duyurulmak yerine televizyon dünyasında tercih edilen reklam tipleriyle daha fazla duyuruluyor. Son zamanların en popüler oyunlarından olmasını beklediğimiz The Order 1886’da da bu anlamda büyük girişimlerde bulunan isimlerden biridir.

,Reklam dünyasında büyük çapta yankı yapan görselleri ve videoları artık televizyon dünyasında da yer alıyor. The Order 1886’dan TV Reklamı konusunu incelediğinizde, internet dünyasında, video paylaşım sitelerinde de bu reklamı görebilirsiniz.

Yakın zamanda oyun dünyasının yine en çok konuşulacak oyunlarından olması beklenen The Order, strateji oyunları arasında belki de en çok beğenilen oyunlardan biridir. Londra merkezini konu alan oyunda, yeni bir şehir kuruyorsunuz, kendinize ait askerler yetiştirerek savaşlara hazırlık yapıyorsunuz.

Klasik strateji oyunlarından çok daha farklı olan The Order 1886’dan TV reklamını inceleyerek oyun hakkında daha fazla bilgileri bir arada bulabilirsiniz. Ne dersiniz? Yakın tarihin en popüler oyunlarından biri olmayı başarabilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir