Turkcell yeni oyun platformunu hayata geçirdi

Turkcell’de oyun platformuna adım atıyor. Turkcell oyuncular için yaptığı Gamecell’i tanıttı. Gamecell, Yapılan lansmanda oyun severler için güçlü bir seçene olacağa benziyor.

Gamecell, Turkcell ve BigKazan işbirliğiyle hayata geçirildi. İlk olarak oyun satışı yapılacak. Platformun amacı bütün oyunları aynı çatı altında birleştirebilmek. Gamecell’de Buzz, Pin, Hive ve Market adında dört ayrı alan bulunuyor. Aynı zamanda sadece oyun satışı yapılmayacak, oyun severleri buluşturan bir sosyal platformda olacak.

Gamecell’de oyuncuların rahat bir şekilde oyunları alabilmesi için birçok seçenek bulunuyor. Bu seçeneklerden birisi; aldığınız oyunu telefon faturanıza taksitlendirerek alabilirsiniz. Ayrıca platformun ilk haftasında %25’lik bin indirim olacak sizde platformu hemen kullanmaya başlayarak daha uygun fiyatlara oyun alabilirsiniz.

Birçok fırsatı içinde bulunduran Gamecell’in diğer bir fırsatı ise kot sınırlamasını ortadan kaldırmasıdır. 20 TL veya üzerinde oyun aldıysanız ve Superonline Fiber kullanıcısı iseniz istediğiniz bir gün Turbo butonunu kullanarak, hız limitine veya Adil Kullanım Kotasına takılmadan rahatlıkla oyun indirebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde internetten indirdiğiniz oyunlar sizi internet konusunda sıkıntıya sokmayacak.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir