Türkiye’nin en iyi halıları Asil Halı’da

Asil Halı tarafından üretilmiş olan halılar sıcaklıkları ve yumuşak yapıları ile yaşam alanlarınıza davetkâr bir hava katmaktadır.  Yaşam alanlarınızda isterseniz duvardan duvara halı modellerini isterseniz de parça halı modellerini kullanmanız mümkün. Zeminde bulunan parkeler ile uyumlu parça halı modelleri ile de ortama farklı bir görünüm katma şansınız bulunuyor. Asil Halı bu anlamda sizi için En iyi halı modellerini üretmektedir.

Asil Halı tarafından üretilen En iyi halı modellerinin çeşitli avantajları bulunuyor.  Asil Halı üretmiş olduğu sayısız halı modeli ise size sınırsız desen ve renk seçeneği sunuyor. Ayrıca müşteriler için özel üretimlerde yapılmaktadır.

Halılar görünümleri ile ortamlara farklı bir hava katsa da halı kullanımından sıkıldığınız zaman halıları katlayarak kaldırma şansınız bulunuyor. Ayrıca otellerde farklı ve sıra dışı halılar kullanmak istediğinizde ortam rengine ve desenine uygun olan halıların üretimi de yine Asil Halı tarafından yapılmaktadır.

Asil Halı ürettiği halılar ile ülkemizde En iyi halı üretimi yapan firmalar arasında yerini almayı başardı. Halıların en önemli özelliği toz yutmamalarıdır. Bu sayede evlerinizde, ofislerinizde, okullarda, kreşlerde, otellerde, camilerde ve diğer alanlarda bu halıları kullandığınız zaman halılar kolay kolay kirlenmez ve sadece bir süpürge yardımı ile halıları ilk günkü temizliğine kavuşturabilirsiniz.

Asil Halı Modayı Sizin Yerinize Takip Ediyor

                Bir ortamda halı kullanılmasının en önemli nedeni halıların ortama şıklık ve zarafet katmasıdır. Ancak bunun içinde uygun halıların tercih edilmesi gerekiyor. Özellikle modayı yakından takip etmeniz ve trend olan desen ve renkleri belirlemeniz gerekiyor. Eğer bunu yapacak şansınız yoksa Asil Halı sizin yerinize modayı takip ederek trend olan desen ve renkleri belirlemektedir. Halı üretimleri de trendler göz önünde bulundurularak yapıldığı için evinize, ofisinize kısacası halıların girdiği her yere şıklığı götürebiliyorsunuz.

1940 yılından bu yana halı sektörünün öncü firmaları arasında yer alan ve halı üretimine ilk olarak el dokumu halılar ile başlayan Asil Halı, günümüzde farklı halı dokuma tezgâhları sayesinde birbirinden farklı halılar üretmeyi başarıyor. Sizde en iyi halılara sahip olmak istiyorsanız Asil Halı sizin için iyi bir tercih olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir