Twitter Yer bildirimi nasıl yapılır?

Twitter Yer bildirimi nasıl yapılır?

Sosyal medyada çok defa karşılaştığımız şeylerden biri de yer bildirimi yapılmasıdır. Özellikle facebook üzerinde bunun çokça yapıldığını görebiliyoruz. Kişilerin nerede oldukları ile ilgili bilgilerin paylaşılmasına verilen bu isim, aynı şekilde twitter sosyal medya üzerinden de yapılabiliyor.

Bunu yapmak için de tabi bazı uygulamalara ihtiyacınızın olduğunu bilmeniz gerekiyor. Öncelikle listenizdeki arkadaşlarınıza ulaşabilmek için kullandığınız mobil cihazınıza uygun olan bir foursquare

uygulaması indirmeniz gerekiyor. Cihazınıza uygulamayı yükleyip çalıştırdıktan sonra gerisi zaten kendisi gelebiliyor. Arkadaşlarınızın hangi mesafeden yazdıklarını, hangi ülkelerden katıldıklarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sosyal medyanın en çok kullanılan alanlarından biri olarak bilinen twitter, eskisinden daha fazla tutulmaya başladı. Bunun başlıca nedenlerinden biri de yer bildirimi özelliğinin eklenmesidir.

Kullanımı kolay uygulamaları mobil cihazlarınıza yükleyerek kendi adres bilgilerinizi de paylaşabilirsiniz. Foursquare uygulaması, çeşitli yerlerde olmanıza rağmen birbirinize daha kolay ulaşmanızı sağlayan bir uygulamadır. Kullanım bakımından oldukça kolay olan bu uyguma sayesinde twitterden yer bildirimi yapmanız mümkün olacaktır. Detaylı açıklama ve kullanım hakkında bilgi almak için sitemizi incelemeye devam edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir