Uğur Servis Kalitesi – 444 1 494

Uğur Servis Kalitesi – 444 1 494

Sektörde uzun yıllardır verdiğimiz hizmetlerimizle birçok tecrübe edinirken, bu tecrübeleri yine en iyi şekilde sizlere hizmete dönüştürmek en büyük amaçlarımızdan biridir. Bu konuda Uğur Servis olarak hizmet yelpazemiz oldukça geniştir. Uğur marka elektronik eşyalarınızın her türlü arıza ve onarımları kaliteli bir müdahale ile giderilmektedir. En donanımlı ekipmanlarımızla birlikte sağladığımız hizmetlerimiz hızlı çözümlerin elde edilmesine yöneliktir. Özel servis hizmeti ile birlikte sağladığımız olanaklardan hızlı bir şekilde kısa sürede fayda elde etmeniz bizim için oldukça önemlidir. İşini seven ve güler yüzlü çalışma ekibimiz arıza sorunlarına en iyi şekilde karşılık verebilmek için elinden geleni yapmak için çalışmaktadır.

Uğur Derin Dondurucu

Güvenilir bir özel servis olarak her türlü arızalarınız için 444 1 494 nolu numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Sorunlarınızı en iyi şekilde anlayarak uygun çözüm yöntemleri ile hizmet vermek kaliteli hizmet anlayışımız içinde yer almaktadır. Ekonomik olan fiyatlarımızdan her bütçede olan müşterimiz faydalanabilir. Yaptığı işi benimsemiş olan Uğur Servis, uzman ekibi ile birlikte verimli ve faydalı hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Uğur Servis Telefonları

Hizmetlerimiz arasında 1 yıl yedek parça garantisi bulunmaktadır. Bununla birlikte aldığınız arıza giderme işlerinde takılan parçalar 1 yıl boyunca güvencemiz altındadır. Herhangi bir tekrar bozulma durumlarında sorumluluk bize ait olarak yedek parça değişimi yapmaktayız. Memnuniyetiniz için her türlü özveri yapılarak verdiğimiz hizmetlerimiz arızaların uzun süre sorun çıkarmamasına yöneliktir.

Site : http://www.ugurservis.org/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir