Uğurmumcu Arçelik Servisi

Gündelik yaşantımızın akışı sırasında alıştığımız ve önemlerini fark etmediğimiz beyaz eşyalar, tüm işlerimizi kolaylaştıran ve beklide arızalanıncaya kadar da ne denli önemli araçlar olduğunu fark etmediğimiz ürünlerdir. Çoğunlukla bazı arızalar oluşturup ta süreğen yaşantımızı zorlaştırması sırasında önemlerini fark ettiğimiz beyaz eşyalar, yüksek oranda kullanım hatası ve ya hatalı kullanım koşullarına bağlı olarak arızalanmaktadır.

Tüm dünyada kalite ve güvenin simgelerinden biri haline gelmiş Arçelik, köklü, en eski ve en iyi beyaz eşya üreticilerinden biridir. Kendisine özgü olarak sürekli geliştirmekte olduğu teknolojisi ile ürettiği beyaz eşyalar, dünyada olduğu gibi ülkemizde de en çok tercih edilen beyaz eşyalar arasındadır. Uğurmumcu Arçelik Servisi

Giderek gelişmekte olan teknolojisi ile Arçelik yarı elektronik ve mekanik türdeki ürünler yerine artık, dijital ve her biri küçük bir bilgisayar olan akıllı cihazlar üretmektedir. Bu her serisi daha yeni nesil ürünler elbette bizlere çok daha fazla konfor ve çok daha büyük hız sunmasıyla birlikte, kullanım konusunda daha hassas yaklaşım ve daha duyarlı davranış sergilememizi de istemektedir.

Yeni nesil beyaz eşya ürünlerinin arızaları da tahmin edebileceğiniz üzere çok daha komplike ve çok daha zor onarılan ve üst seviyede bilgi birikimi gerektiren arıza çeşitleridir. Maltepe Arçelik Servisi olarak yirmi yılı aşkın bir süredir Arçelik beyaz eşya ürünleri teknik servis bakım ve onarım hizmetleri sunmaktayız. İstatistiksel olarak bakıldığında kullanım koşullarında ki yanlışlıklar ve hatalı kullanım beyaz eşya arızalarının en belli başlı nedenleridir.

Satın almadan önceki seçim sırasında beyaz eşyalarımıza gösterilen özeni, kullanımlarımız sırasında gösteremediğimiz belirgin bir özellik olarak öne çıkmaktadır. Eski ve yeni nesil tüm Arçelik beyaz eşya ürünleri ile ilgili olarak engin birikim ve tecrübeye sahip teknik kadrolarımızla verdiğimiz nitelikli hizmetlerimiz, en ekonomik çerçevede ve en hızlı şekilde sunulmaktadır. Sektör içerisinde uzun deneyim yılları neticesinde oluşan birikimimizi, sürekli yenilenmekte olan teknolojinin yeni kısımlarını birebir takip ederek taçlandırdığımız hizmet yaklaşımımız, en iyiyi hak etmekte olan ve bunu lider üretici Arçelik markasını seçmekle gösteren tüketicilerimize dünya standartlarında bir hizmet sunumu gerçekleştirmek amacıyla oluşturulmuştur. Ümraniye Arçelik Servisi bu bilgileri destekliyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir