Ukrayna iPhone 7 için ne yapacağını şaşırdı

Ne kadarda inanmak güç olsa da Ukrayna’da bir teknoloji market zinciri yeni çıkan iPhone 7 modelini 5 kişiye ismini ve soyismini değiştirmesi şartıyla bedava verme kararı aldı. Evet arkadaşlar yanlış duymadınız Ukrayna vatandaşlarına özel 5 kişiye adını Sim iPhone şeklinde değiştirmesi karşılığında bedava verileceğini duyurdu market zinciri. “Sembolik bir fiyata iPhone 7 sahibi olmaya ne dersin?” sloganıyla kampanyasını duyuran firma isim soyisimin bu şekilde değiştirdiğiniz takdirde 10 kuruş gibi bir ücretle sizlere iPhone 7’yi verecek.

Ukrayna’da 16 yaşından itibaren başvurulduğu takdirde isim ve soyisminizi TL kurundan 14 lira gibi bir ücretle değiştirebiliyorsunuz. Elbet bu tarz manyaklar çıkacaktır. Ama firmanın uyguladığı marketing stratejiside takdire şayan diyebilirim 🙂

Bu saçma kampanyaları sayesinde gündemde ses getirdiler. Bakalım Ukraynalı adını soyadını değiştiren değerli akıl sahibi arkadaşlarımız çıkacak mı ? Bu haberi özellikle takipte kalacağım çünkü ismini Sim iPhone şeklinde değiştirecek insanları merak ediyorum 🙂 .

Takipte kalın eğer siz öğrenirseniz yoruma bilgi bırakmanızı rica edeceğim 🙂 .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir