Ümraniye Arçelik Servisi

Ümraniye Arçelik Servisi

Günümüzde hemen hemen her evde kullanılmakta olan birden fazla beyaz eşya bulunmaktadır. Her evde bir buzdolabı, bir çamaşır makinesi ya da bir bulaşık makinesi mutlaka kullanılmaktadır. Evlerimizde kadınların en büyük yardımcılarından olan beyaz eşyalarımızın bakımları ve tamirleri de oldukça önemlidir. Bakımları yapılan ürünlerin ömürleri de buna göre daha uzun olmaktadır/. Her ne kadar kaliteli bir markaya sahip olsanız da, beyaz eşyaların da bir kullanım süresi bulunmaktadır. Ancak bunu daha uzun süreye yaymak ve sorunsuz bir şekilde kullanmak yine sizin yaptıracağınız bakımlara ve tamirata göre değişebilir.

Ümraniye Arçelik servisi olarak, beyaz eşyalarınızın tüm arıza ve bakımları konusunda sizlere destek vermekten büyük mutluluk duymaktayız. Uzun yıllardan beri beyaz eşya tamir ve bakımlarını yapan firmamız, tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Buzdolabınız, çamaşır makineniz ya da bulaşık makineniz mi arıza yaptı? Hiç üzülmeyin ve sıkıntı yapmayın. Bizi arayarak bu sorunlarınızı en uygun fiyat ve avantajlarla çözebilirsiniz. Bize telefonla ulaştığınızda, telefona cevap veren elemanımız size randevu vermekte ve arıza ile ilgili bilgileri almaktadır. Teknik servis ekibimiz, size verilen randevuya zamanında gelerek, sizi hiçbir şekilde bekletmez ve hızlı bir şekilde servis hizmetini yerine getirmektedir. Arızalarınız için evinize ya da işyerinize gelen personelimiz, düzenli ve temiz bir çalışma yapmakla, çalıştığı alanı temiz tutmakla sorumludur. Buna gereken her türlü özen ve hassasiyeti göstermekteyiz. Öncelikli amacımız, müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalması ve rahat etmesidir. Arızalarınızda kullanılan yedek parçalarımız orijinal yedek parçalar olup, garantili bir şekilde değiştirilmektedir. Ümraniye Arçelik servisi olan firmamız prensipleri dahilinde, hiçbir şekilde garantisi ve orijinal olmayan parçalar kesinlikle kullanılmamaktadır. Verdiğimiz servis hizmetlerimizde 1 yıl süreyle garanti uygulaması gerçekleştirmekteyiz. Servis hizmetlerimizin sonunda, yapılan uygulamalarla ilgili bilgileri kayıt altına almaktayız.

Bulgurlu Arçelik servisi olarak, bölgemizde tüm bu hizmetlerimize ek olarak 7/24 servis ve sürekli ve kesintisiz olarak hizmet veren gezici servis hizmetlerini de büyük bir özveriyle yerine getirmekteyiz. Hiç beklenmedik bir anda oluşan beyaz eşya arızalarının giderilmesinde çok önemli olan gezici servisimiz, çok çabuk bir şekilde arızalara müdahale etmekte ve sorunlarınızı gidermektedir. Siz de bu hizmetlerimizden ve uygun fiyatlarımızdan yararlanabilir, ayrıcalıklarımızın farkını yaşayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir