View Master geri dönüyor

View Master geri dönüyor!

Bir dönemin çocukları için View Master’lar, büyük bir teknoloji ürünü gibiydi. 90’lı yıllarda daha çok kullanılan bur teknolojinin en büyük özelliği dairesel bir filminin olması, takılan plastik cihaz ile fotoğraf değişimi yapmaktı. Gerçekten de büyük özellikler gibi gelen View Master, şimdilerde adından söz edildiğinde yeni nesil çocukların belki de 1 milyoncularda bulup da alamayacakları türden basit kaçabiliyor. Ancak şimdilerde uzmanların yaptığı yeni gelişimlerle birlikte View Master’ler farklı özellikleriyle yeniden kullanıcılarıyla buluşturulmaya hazırlanıyor.

Yeni nesil teknolojinin nostaljik cihazları örnek alarak yenilenmesini gün geçtikçe görüyoruz. Geçtiğimiz aylarda aynı şeyin kasetler için de yapıldığını duyurmuştuk. Şimdilerde unutulmaz Wiew Master’lara yeni bir görünüm kazandırılarak, kendi çektiğiniz resimlere efekt verme, müzik ekleme gibi özellikleri de ekleyerek yeni nesil View Master teknolojisinin yeni nesil ürünlerinde izleme şansını elde edebiliyorsunuz.

Farklı yönleriyle dikkat çeken teknolojide, film bitti derdi de ortadan kalkıyor. Çünkü bu yeni View Master’larda her şey kendi kontrolünüz altında tutuluyor. Yakın bir zamanda cihazla ilgili gelecek yeni haberleri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir