Vodafone Bedava İnternet nasıl yapılır? (2017)

Vodafone Bedava İnternet nasıl yapılır? (2017)

Bu yazıyı hazırlarken sosyal medyanın gücünden faydalanmak istedik. İnternetin sık ziyaret edilen platformu Twitter’da, vodafone kelimesi trend topic bölümünden sıralamaya girmiş durumda. Vodafone GSM Operatörü, kullanıcılarına 6 GB internet paketi hediye ederek bir güzellik yaptı. Müşterilerin yüzünü güldüren vodafone aynı zamanda bazı kampanyalar düzenleyerek ihtiyaç sahiplerinin hattına internet paketi tanımlıyor. Bunlar arasında en çok bilineni Vodafone Yanımda (Self) uygulaması. Bu aplikasyonu akıllı telefonunuza indirerek pazartesi günleri şansınızın yardımıyla size özel günlük, haftalık veya aylık kullanmalık rastgele kotalı ücretsiz internet paketlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca uygulamayı ilk kez indirenler için ek 1 gb net anında hediye.

Haricinde en güncel ve yeni kampanyaları takip etmeniz için siz değerli ziyaretçilerimize sürekli güncellenen bir blog adresi vereceğim. İlgili post üzerinden bazı koşulları sağlayarak internet kazanabilir, sörf yapmaya hemen başlayabilirsiniz.
Vodafone 2017 senesi ilk çeyreği itibariyle en hızlı büyüyen telekomünikasyon şirketi oldu. Son rakamlara göre günden güne artan abone sayısıyla vodafone ailesi 25 milyonlara ulaşarak, Turkcell’in en ciddi rakipleri arasında gösterilmekte. Faturalı ve faturasız tarifeye sahip abonmenler için en popüler hizmet 500 mb = 5 TL şeklinde sunuluyor.
Ücretsiz internet ve daha fazlası için https://efendim.xyz/vodafone-bedava-internet-guncel/ linki takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.