Whatsapp Durmak Bilmiyor!!

Whatsapp Güncelleniyor

Kısa bir süre önce Facebook sosyal medya ağının 19 milyar dolara satın aldığı Whatsapp, yenilenmeye devam ediyor. Farklı özellikleri ile kendinden daha da söz ettirecek yeniliklerin uygulama içerisine dâhil edilmesi, milyarların üzerinde olan kullanıcı sayısının daha da arttıracak.

Geçtiğimiz haftalarda satın alınan akıllı cep telefonu uygulaması olan whatsapp ile ücretsiz görüntülü görüşme, mesajlaşma gibi özellikler sunuluyordu. Sosyal medya sitelerinin en büyüğü olan Facebook’un satın almasından sonra kendinden çok söz ettiren Windows Phone 8’e getirilen Beta sürümüyle farklı özellikler kazanan Whatsapp uygulaması, yeni özellikleriyle yine kendinden çok söz ettiriyor. Yeni özellikleri arasında en çok dikkat çeken detay ise uygulamanın arka plana atılabilmesi, ses düzeyini ve seçeneklerini ayarlama gibi özellikler yer alıyor. Yenilenen yeni sahibiyle birlikte ilerleyen günlerde kullanıcıları ne gibi sürprizlerin beklediği ise merak edilen diğer detaylar arasında yer alıyor.

Whatsapp uygulamasının akıllı cep telefonlarında en çok sahip olması yeniliklerin arttırılmasını bir anlamda mecbur kılıyor. Sürekli değişen teknoloji dünyasında yeni özelliklerle donatılmış cihazların üretilmesi, uygulama firmalarının da buna göre yenilenmesini mecburi hale getiriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir