Whatsapp Sesli Arama Artık iOS’ta

Geçtiğimiz günlerde Android işletim sisteminde yayınlanan ve iOS için henüz çalışma olduğu söylenilen Whatsapp Sesli Arama özelliği artık iOS işletim sisteminde de aktif. iPhone kullanıcılarının bu işlemi aktif etmesi için AppStore’dan Whatsapp uygulamasını indirmesi gerekiyor. Android portalında başarılı bir iş çıkaran Whatsapp artık yeni güncelleme ile iOS’ta da aktif hale geldi. Facebook şirketinin 19 milyar dolara satın aldığı Whatsapp uygulamasında yeniliklerin ardı arkası kesilmiyor.

Ama yeniliklerin ardı arkası kesilmezken insanları düşündüren şey Whatsapp’ın ücretli olup olmayacağı. Uzun vadede ücretli hale geçileceği ise söylenilen bilgiler arasında.  Bu yenilikler ülke sınırı farketmeksizin dünyanın her yerinde ki arkadaşlarınızla ailenizle internet üzerinden ücretsiz olarak görüşebileceksiniz.

Operatörleri sürekli sıkıntıya sokan Whatsapp önce internet üzerinden mesajlaşmayı daha sonrasında ise sesli aramayı aktif etti. Operatörlerden ne gibi açıklamalar ve değişiklikler gelecek bekleyip göreceğiz.

 

One thought on “Whatsapp Sesli Arama Artık iOS’ta”

  1. Online İngilizce dersleri says:

    Evet ama konuşma kalitesi şimdilik iyi değil, umarım en kısa zamanda iyileştirme güncellemeleri yaparlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir