Whatsapp’a Yeni Video Özelliği

Whatsapp’a Yeni Video Özelliği

Whatsapp gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Whatsapp’a don güncelleme ile beraber bir yeni özellik daha eklendi. Bu özellik sayesinde video deneyimleri daha da iyileştirilecek.

Kullanıcılar Whatsapp üzerinden arkadaşlarının gönderdiği videoları izlemek için tamamen indirilmesini beklemeleri gerekiyordu. Fakat yapılan son güncellemeler ile beraber artık bu bekleme süresi olmayacak ve kullanıcılar gönderilen videoların tamamen yüklenmesini beklemeden izleyebilecekler.

Videolar yüklenmeden nasıl izlenecek? Sorusunun cevabı ise; sistem aynı Youtube ve çoğu video izleme sitelerinde olduğu gibi yüklenmeden akış şeklinde ilerleyecek. Bu güncelleme şuan sadece Android işletim sistemine sahip olan telefonlar için geldi. Büyük ihtimal bu güncelleme yakında bütün telefonlara gelecek.  iOS işletim sistemine sahip telefonlara ise en kısa zamanda gelmesi bekleniyor.

Yeni güncellemenin sunduğu bu özellik çoğu kullanıcı tarafından çok beğenildi. Videoları indirmeden izleyememek çoğu kullanıcının şikayet ettiği bir durumdu. Yeni gelen bu uygulama ile beraber kullanıcılar videoyu indirmek isteyip istemediklerine karar vererek istemedikleri bir videoyu boşuna indirmemiş olacaklar. Aynı zamanda bu uygulama kullanıcıların zamandan da tasarruf etmesini sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir