Xbox One Iron Man imzalı geliyor

Film sektörü içerisin de devleşen Marvel firması yepyeni ürettiği filmlerin yanı sıra aynı zamanda da bu filmlerin oyun stratejilerini de geliştirmeye devam etmektedir. Sony PlayStation 4 tarafında sürekli olarak yeni nesil konsol olan PS 4,5 Neo ile ilgili birçok bilgileri aktarıyor.

Fakat diğer bir yandan da Microsoft tarafında ise yeni nesil Xbox One için bu konu hakkında neler yapıldığı da adeta merak konusu oldu. Iron Man İmzalı Xbox One ile artık oyun piyasası içerisinde de daha iyi bir konsol üreteceklerini ve Iron imzası ile de Tony Stark’ın patronu olduğu Stark Industries imzası taşıyor.

Gençlerin yeni gözdesi olacağı yönünde birçok bilgilerin sızdırıldığı oyun piyasasın da PlayStation geri de bırakarak daha fazla satış yapacağını belirtmektedirler. Gelişen bu rekabet ile birlikte de artık bilgisayar oyunlarını daha iyi bir şekil de dev ekranlar da konsollar yardımı ile gerçekleştirilebilecek bu alanda da bu rekabet her zaman ki gibi insanlık adına daha büyük avantajlar sergileyecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir