Xiaomi Mi 6 Seramik Satışa Çıkıyor!

Xiaomi Mi 6 Seramik Satışa Çıkıyor!

Xiaomi hızlı bir çıkış yaparak akıllı telefonda büyük bir başarı yakalamış olup Çin’in önde gelen ismi olarak teknoloji dünyasına giriş yapmıştı. Bu noktada ürettiği akıllı telefonların piyasada beğenilmesi ile birlikte markalaşan Xiaomi şimdide Xiaomi Mi 6 Seramik versiyonu ile birlikte satışa sunuluyor. Amiral gemisi olarak sunduğu Xiaomi Mi 6 ilk aşamada sadece Çin’de satışa sunulurken bunun sebebi olarak da üretim bandı ve stok durumu açıklaması yapılmıştı.

Bu noktada büyük ilgi gören ve anında tüketilen Xiaomi Mi 6, üreticileri harekete geçirdi. Bu noktada seramik versiyonunu da satışa sunacağını açıklayan Çin Xiomi Mi 6 da yaşadığı üretim bandında ki sıkıntıların aynısını seramik versiyonda da yaşarken bu gecikmelere karşın büyük bir çaba göstererek telefonun seramik versiyonunu bugün itibari ile satışa sundu.

Bu noktada amiral gemisi Xiaomi Mi 6 Seramik modeli 2999 Yuan fiyatında satışa sunulurken dolar karşılığı olarak 435 dolara tekabül ediyor. Orta segmentte çıkan bu model ülkemiz de ne zaman satışa sunulacak merak içinde bekleniyor.