Xiaomi Ni Note’dan Örnekler

Xiaomi Ni Note’dan Örnekler

Akıllı cep telefonu dünyasına yeni bir isim ile farklı özellikler getiren Xiaomi, yeni nesil amiral gemisiyle çarpıcı özellikler getiren bir telefonun ilk kamera görüntülerini bu gün yayınladı. Telefonun tasarımı ve özellikleri oldukça ilgi uyandıracak türden diyebiliriz. Özellikle kamera özellikleri, teknik özellikleri, işlemcisi ve işletim sistemi ile oldukça iddialı bir cihaz olabileceğini düşündüğümüz Xiaomi Mi Note’nin inceliklerini ve özelliklerini incelediğinizde siz de buna hak vereceksiniz.

Xiaomi Mi Note özellikleri:

5.7-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü IPS ekran özelliği ile oldukça dikkat çeken telefona 2.5GHz frekans hızıyla çalışan 4 çekirdekli bir işlemci dahil edilerek, kullanıcıların rahatlığı oldukça iyi bir şekilde sağlanmış.

Snapdragon 801 işlemci, 3GB LPDDR3 RAM, 16/64GB dahili disk ile desteklenen Xiaomi Mi Note’de Android’in 4,4 Kitkat işletim sistemine yer verilmesi de yine dikkat çeken detaylar arasında görülüyor. Dikkat çeken yönleriyle teknoloji dünyasında büyük bir kapması beklenen telefonda çift LED flaşlı 13MP kamera özellikleri de dikkat çeken özellikler arasında yer alıyor.