Xperia Z3 Compact Tanıtım

Sony Xperia Z3 Compact Tanıtım

Cep telefonu dünyasında yeniliklerin kendini göstermeye başladığı bu günlerde birbirinden farklı cep modelleri de kendini yeniden göstermeye başladı. Geçtiğimiz sene tanıştığımız Xperia X serisi, Z1, Z2 olarak birbiri ardına akıllı telefon dünyasında kendini göstermişti.

Bu günlerde yine kendinden söz ettiren mükemmel tasarımı ve özellikleriyle adından söz ettiren Sony Xperia Z3 Compact, oldukça kaliteli ve dayanıklı özelliklere sahiplik ediyor. Teste alınan telefon, başarılı olduğunu ispatlayarak özellik ve donanımlara sahip olduğunu gösteriyor.

Telefonun tasarımı, önceki sürümlerinden daha farklı olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle her anlamda kullanılabilmesi adına eklenen tasarım özellikleriyle göze çarpan Sony Xperia Z Comapactt, kamera çekimi ve telefon konuşmalarının daha rahat yapılması için güzel bir tasarım ile donatılmış olarak karşımıza çıkıyor.

Yine Sony Xperia Z3 Compactt 127 x 64 x 8.6 mm. Ekran boyutu ise 4.6 inçlik özellikleriyle de önceki sürümlerine göre hem daha zarif hem de daha kullanışlı duruyor. Oldukça dayanıklı olan telefon 1.5 metre su altında 30 dakika kalabiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir