Xperia Z4 Problemli !!

Akıllı telefon piyasasının bilinen isimlerinden olan Sony Xperia, Z3 modelinden sonra yeni modeliyle yeniden gündeme oturdu. Xperia Z3+ ve Z4 modelleriyle kullanıcılarının karşısına çıkan Sony devi, bu sefer methedilmenin aksine tepki alacak gibi görünüyor. Yeni amiral gemilerinde yaşanan ısınma problemini kabullenen dev şirket, yapacağı bir güncelleme ile sorunu çözeceğini söylüyor.

Telefon incelemesini yapan parça onarım firması Witrigs, ifixit markanın testçilerinden daha erken davranarak telefonu parçaladı. Bariz bir değişikliğin olmadığını söylemek mümkün! Belli ölçüde büyüme, kamerada üst versiyonu kullanma ve işlemcide Snapdragon 810 haricinde pek bir şeyin değişmediğini kolaylıkla söyleyebiliriz. Ancak güncelleme ile sorun çözülürse kullanım açısından kullanıcılarını oldukça memnun edeceğini de söylemek gerekiyor.

Sony Xperia Z3+ ve Z4 cihazların kullanımı ile ilgili net bilgileri ancak kullanıcıların yorumlarından daha net anlayabiliriz. Şimdilik gelen bilgilerin bu doğrultuda olduğunu söylemekle yetinebiliyoruz. Akıllı telefon dünyasının bilinen isimlerinin yeni amiral gemilerinde can sıkıcı sorunlarla kullanıcıların karşısına çıkması markalar için büyük bir isabetsizlik olarak değerlendiriliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir