Yaz Aylarının Vazgeçilmezleri, Sandalet Modelleri

Yaz Aylarının Vazgeçilmezleri, Sandalet Modelleri

            Mevsimler değişirken kıyafetler ve ayakkabı seçimleri de değişir. Isınan ya da soğuyan havalara uyumlu bir şekilde giyinirseniz, hem rahat eder, hem de şık bir imaj sahibi olabilirsiniz. Hemen hemen her bayanın sahip olduğu sandalet modelleri, yaz aylarının en çok tercih edilen seçenekleri arasında yer alıyor. Hava alan ayaklar, şık tasarımlar çok şık tarzları tamamlayabilir hale gelebilirler.

Alt kısmı düz ancak biraz yüksek olarak kullanılan bilekten bağlamalı modeller kot seçenekleri ideal bir uyum ortaya çıkarmaktadır. Taban kısmı biraz daha süz ve bantlarının topuk ve ayak kısmının üst tarafından geçirilmesi ile oluşan lacivert, kırmızı ve pembe tonlar oldukça dikkat çekici tasarımalara dönüşebiliyor. Parmak arası sandalet modellerinde kullanılan parlak detaylar da şıklık oluşturuyor. Terlik tarzında kullanılan taban kısımları kalın olan modellerde çif tokalı, parmak arası, taşlı tasarımlar beyaz ve siyah tonlarında rugan malzemelerden üretilmektedir. Simli modellerde kullanabiliyor. Yaz aylarında son dönemlerde altın ve gümüş parıltılarını çok fazla kullanıldığı görülmektedir. Bu kategori içerisinde de rahatlığına önem veren bayanlar için bu kullanımlar şık seçimler olmaktadır.

Sandaletler sadece düz taban olmaz. Dolgu topuklu püsküllü tasarımlar da çokça tercih edilen modelelr arasında yer alıyor. Taşlı modeller içerisinde bilekten bağlanan tasarımlarda bayanların en rahat kullandığı seçenekler arasındadır. Bu modelleri ve çok daha fazlasını https://www.sateen.com/kadin-sandalet-modelleri adresi içerisinde bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir