Yeni Renk Seçeneği ile Galaxy S7 Edge Geliyor

Çoğu Samsung kullanıcısının çok beğendiği ve özenerek baktığı iPhone jet black rengine Samsung Galaxy S7 Edge’in yeni rengiyle cevap verecek.

Koreli dev şirket Samsung uzun zamandır kullanıcılar tarafından bilinen ve çıkması beklenen Galaxy S7 Egde’in yeni renginin piyasaya ne zaman çıkacağını açıkladı. Samsungi Galaxy S7 Edge’in yeni rengi olan Black Pearl rengiyle iPhone’un 7 ve 7 Plus’ın Jet Black rengine karşılık vermesi bekleniyor.

Samsung Galaxy S7 Edge 2016 yılının en iyi telefonu olarak kabul ediliyor. Tamamen siyah olarak çıkacak olan Samsung Galaxy S7 Edge’ler ise daha şık bir yapıya kavuşacağa benziyor. Apple ise buna yanıt olarak kavisli bir ekran getirme planları yapmıyor. En azından iPhone 8’e kadar herhangi bir kavisli ekrana sahip iPhone 8 gelmesi beklenmiyor.

Black Pearl rengi  Samsung Galaxy S7 Edge’ ne yazık ki 32 veya 64 GB versiyonlarında bulunmayacak. Bu renge sahip olan Galaxy S7 Edge’ler yalnızca 128 GB’lık versiyonlarda olacak. Samsung’un resmi açıklamalarına göre yeni renk 9 Aralık’ta satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir