Yılbaşı Android Oyunları

Yılbaşı Android Oyunları

Android oyun dünyasında birbirinden farklı oyunlar kendini göstermeye devam ediyor. Mobil dünyasının kullanıcılarının uğrak olarak kullandıkları Google Play Store’da bu hafta en çok dikkat çeken oyunlar üzerinde bir değerlendirme yaparak sizlerle paylaşalım dedik. Bakalım bu hafta en popüler olan ve en çok indirilen android oyunlar hangileri oldu.

 Clash of Clans: Supercell’in geliştirip, reklam dünyasında büyük bir yer verdiği oyunlardandır. Son zamanlarda internet reklamlarında bu oyun ile ilgili çok fazlasıyla görseller gördük. Oyun, strateji oyunlarının bir türüdür. Kendi köyünüzü kurma imkanı sunan oyunda, 100’den fazla oyun bölümünden geçiş yapabilirsiniz.

4444: Android 2.2 sürümlü cihazlara ücretsiz olarak yüklenebilen 4444 oyunu basit bir bulmaca oyunudur. Gittikçe zorlaşan bir bulmaca olan bu oyun, haftanın android oyunları arasında yerini aldı. Eğlence ve bilgi becerisi adına değerlendirilebilecek oyun ile güzel ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Asphalt 8: Uzun süredir Android oyunlar arasında popülerliğini koruyan oyunlardan biri Asphalt 8’dir. Oyun araba yarışı severlerin vazgeçilmez oyunları arasında yer alıyor. Drift yapma, çoklu oyun oynama gibi özelliklerin yanı sıra araba değiştirme konusunda da seçenek sunulan Asphalt 8, araba oyunları adına tavsiye edilebilecek en güzel oyunlardan biridir.

Don’t Tap The White Tile: Android 2,3 sürüm mobil cihazlara ücretsiz olarak yüklenebilen oyunlar arasında yer alan, müzik dinlemek ve stres atmak adına en popüler haftanın android oyunlarından biri oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.