Yıllarca Paslanmadan Kullanılan Çanak Anten

Yıllarca Paslanmadan Kullanılan Çanak Anten

Evinizde daha iyi, kesintisiz televizyon izlemek istiyorsanız çanak anten kullanabilirsiniz. Çanak anten rahatlığını evinizde televizyon izlediğinizde çok daha iyi anlayabileceksiniz. Yatay ve dikey olarak monte edilebilen bu ürün ile sadece bir ev değil, birden çok ev kesintisiz televizyon izleyebilecektir. Yer ve duvar ayakları opsiyonedir. Monte aşamasında zorluk çıkarmaz. Beko kalitesine güvenerek alacağınız çanak anten ile artık en zorlu hava koşullarında bile asla ve asla zorlanmadan televizyon izleyebileceksiniz. Hem bulunduğunuz ülkenin bütün kanallarını izleyebileceksiniz, hem de yayın yapmakta olan diğer bütün dünya kanallarını izleyebileceksiniz.

Çanak Anten Farkını Beko İle Fark Edin

Yıllar boyunca hiçbir şekilde paslanmadan kullanabileceğiniz çanak anten modellerinin bazılarının özellikleri şu şekildedir; Ofset açısı (değişkenlik olmaktadır), ebat (standart bir boyut değildir, değişkenlik gösterir), frekans aralığı (değişkenlik gösterir), anten kazancı (değişkenlik gösterir).  Malzeme pasa karşı korumalı saçtır. Boya (Opsiyonel) elektrostatik toz boyadır. Renk; gri ya da beyaz veya siyah olabilir. Yatay eksen çapı ve dikey eksen çapı cm ölçüsü ile değişkenlik göstermektedir. Lnb tutucu mm ölçüsü iledir ve değişkenlik gösterir. F/D 0.5, çalışma ısısı -40° + 60°, optimal rüzgar direnci 90 km/H, maksimum rüzgar direnci 150 km/H, maunt, model AE 456N, tip az / el, az 0° – 360°, el 18° – 70° bu özellikler 45 cm ebadında olan bir çanak anten için geçerli olabilir.

Yalnız çanak anten boyutu değişirse bütün bu belirtilen özelliklerde de değişkenlik olmaktadır. Çinko ve paslanmaz bir boya kaplaması olan bu ürün sayesinde artık televizyon izlerken sıkıntı yaşamayacaksınız. Daha detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız http://www.beko.com.tr/uydu-canak-anten-sistemleri.html  adresini ziyaret edebilirsiniz. Anten fiyatını da bu adres üzerinden öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir