Youtube reklamları baş ağrıtacak

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok internet siteleri arasında reklam rekabeti de hızla büyümektedir. Bu anlamda da Adblock gibi reklam engelleyici eklentiler de bizleri rahatsız eden reklamlardan korumaktadır. Fakat Adblock eklentisini Google satın almasıyla birlikte Adsense reklam alanlarının izne açması ile şimdide Youtube reklamlarının engellenemeyeceği konusun da bilgisini sunmaktadır.

Artık Adblock reklam engelleyici gibi eklentiler de dâhil olmak üzere yakın zaman içerisin de reklamların engellenmeyeceğini herkesin izlemek zorunda kalacağını belirtmişlerdir. Kısacası Youtube içerisin de reklam gelirlerinin de artması adına alınan bu proje ile birlikte de birçok kişi reklamlardan oluşan rahatsızlıkların da maalesef hiçbir şey yapamayacaktır.

Video izleme alanın da sürekli olarak çıkan reklamlar konusunda da önlemlerini alarak insanlara adeta zorla reklam seyretmek üzerine bir proje yapılandırmasına gidilmiş ve bu alanda da birçok kişinin zorbalık ile reklam izletmeye teşvik edilecektir. Youtube içerisinde de reklam geliri elde edenlerin için de eşsiz bir proje olacak ve bu alanda da para kazanmaya yönelik reklam çalışmaların da her zaman başarıları elde edeceklerdir.

One thought on “Youtube reklamları baş ağrıtacak”

  1. Pingback: Youtube Reklamlarından Kurtulmak İstiyor musunuz ? - Aykut Canol
  2. Trackback: Youtube Reklamlarından Kurtulmak İstiyor musunuz ? - Aykut Canol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir