Youtube Reklamlarından Kurtulmak İstiyor musunuz ?

Youtube Premium Hesap ile Reklamları Kaldırıyor

Youtube son zamanlarda reklam olayını epey abartmış video başları bir yana içerisine de 30 saniyelik videolar yerleştirmişti. Kullanıcıların içerik izlemesini bir hayli engelleyen ve can sıkan bu reklamlara bir engel geliyor. Youtube bu sıkıntı sonucunda ki reklamları farklı bir sistem getirerek aşacak. Buna göre youtube reklamları artık premium hesapları ile reklamsız video izlemeye olanak sağlayacak.

Youtube Reklam Verenleri Kısıtlayacak

Reklam vericilerin bu içerik izleme olayını engellemesi üzerine harekete geçen Youtube Premium Hesap seçeneği ile belirli bir ücret karşılığında kullanıcılarına reklamsız içerik uygulamasını getiriyor. 2018 yılı için planlanan bu hesap seçeneği şu an için hazırlanılma aşamasında. Eğer yeterli çalışma hızlı bir şekilde yapılırsa 2018 yılında premium hesap ile reklamlardan kurtuluyoruz.

Youtube Reklamları Nasıl Kaldırılır ?

Video izlerken nefret ettiğimiz reklamların bazılarını kaldırabilme imkanınız mevcut. Video başlarında ki veya ortasında ki geçilmeyen 30 sn lik reklamlar dışında diğer reklamları Adblock sayesinde kaldırabiliyorsunuz. Bu tabi ki tüm reklamları kaldırmıyor fakat yine de youtube reklamlarını nasıl kaldırırım sorusuna bir parça olsun cevap veriyor.

Bakalım 2018 yılında düşünülen Premium hesabı nasıl karşımıza çıkacak ve ücret hangi seviyelerde olacak. Yakın zamanda Youtube resmi bir açıklama yapacaktır. Youtube reklamları için lütfen bu haberi okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.