YouTube’da Pokemon Dizisi Başlıyor!

Günümüzde televizyonda yayınlanan film ve dizileri bile artık internet üzerinden izlemeye başladık. Bu yüzdende sadece internet üzerinde yayınlanan dizi ve filmlerin sayısı arttı. Özellikle bu dizi ve filmlerin paylaşım portalı Youtube’dur. Dünya üzerinde büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Youtube çoğu film ve diziyi bulabileceğimiz bir platformdur. Youtube’da izleyebileceğimiz dizilere bir dizi daha ekleniyor. Youtube’da Pokemon dizisi başlıyor!

Youtube’da yayınlanacak olan dizi animasyon türünde olacak ve konu Pokemon’lar üzerine kurulu olacak. Dizinin bu hafta içinde vizyona girmesi bekleniyor. Dizinin ismi ise Pokemon Generation olarak karar verildi. Her bölümde ise farklı konulara yer verilmesi bekleniyor.

İlk Pokemon 20 yıl önce yayınlanmasına rağmen dünyada hala birçok Pokemon hayranı bulunmaktadır. Geçtiğimiz günlerde Pokemon Go oyunuyla birlikte Pokemon hayranlarının sayısı daha fazla arttı. Bu yüzden Pokemon Generation için ilginin yüksek olacağı bekleniyor.

Dizinin 23 Aralık tarihine kadar her hafta yayınlanması bekleniyor. Dizinin uzunluğu ise maksimum 5 dakika olacak. Bölümlerin özet şeklinde hızlı yayınlanacağı düşünülüyor. Dizi başlayınca net olarak nsıl olacağını göreceğiz.