Yüzüklerin Efendisi Yeni Oyununu Duyurdu

Oyun dünyasında daha önceleri çok yüksek ses getirip, bir süre sesi soluğu kesilen Game Informer yeni sayısıyla yüzüklerin efendisi ile ilgili yeni adımların atıldığını belirttir. Bu da elbette oyun dünyasından geri adım atan yüzüklerin efendisi oyununun yeni sürümlerinde değişimleriyle birlikte oyun dünyasında yeniden yankılanacağını sezdiriyor.

Oyun severlerin çok beğenecekleri yeni sürüm oyunun desteklediği PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için piyasaya çıkacak Middle-Earth: Shadow of Mordor ile daha yakından tanışarak oyun hakkında daha net fikirlere sahip olabilirsiniz. Oyun dünyasının alt üst etmesi beklenen yüzüklerin efendisi oyunu, yakın bir zamanda piyasaya çıkarsa oyun dünyasında yeni ismin yeniden yüzüklerin efendisi olacağı da beklenen gerçekler arasında yer alıyor.

Yeni oyunun temalarının karanlık temalardan oluşacağını duyuran yapımcılar sebebin oyunun intikam üzerine kurulduğu olarak açıklıyorlar. Yeni sürümüyle oyun dünyasında oldukça ses getirmesi beklenen yüzüklerin efendisi oyun severlerin çok sevecekleri sahnelerden oluşuyor. Oyunda aynı zamanda yapay zekânın da kullanıldığını duyuran yapımcıların yaptıkları detaylı açıklamalara bakılınca yeni yüzüklerin efendisi oyunu oyun dünyasında büyük seslerin gelmesine neden olacağı görülebiliyor. Değişik sahnelerden gelen düşmanlara karşı verilen mücadelede oyuncular kendilerini oyunun içinde hissedecekler.

Game Informer‘ın sitesinde detayların ardın sıra gelmesinden faydalanarak ziyaretçilerimiz için yeni haberleri sunmaya devam edeceğiz. Oyun gelişmelerinin detayları için bizden ayrılmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir