Zeynep Çamcı Kimdir?

Zeynep Çamcı Kimdir

Zeynep Çamcı Kimdir

Kimdir.tv sitesinden yayınlanan Zeynep Çamcı kimdir başlıklı yazıdan Zeynep Çamcı’nın biyografisi hakkında bilgiler topladık.

Zeynep Çamcı 11 Aralık 1986 yılında Muğla ilinde dünyaya gelmiştir, İstanbul Üniversitesi’nin İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünü bitirmiştir.

Televizyon ekranlarında ilk olarak Adını Feriha Koydum dizisi ile beğenileri toplamış ve Beni Böyle Sev dizisindeki oyunculuğuyla aranan bir oyuncu olmaya başlamıştır. Leyla ile Mecnun dizisi ve Recep İvedik filmi gibi gibi kaliteli projelerde yer alan oyuncu 7 Haziran 2015 yılında fotoğrafçı Serhat Bayram ile evlenmiştir.

Başarılı oyuncu Zeynep Çamcı son olarak “Seviyor Sevmiyor” dizisinde varlıklı bir ailenin kızı olan Deniz karakterini canlandırmıştır. “Seviyor Sevmiyor” dizisinde kendisine eşlik eden İpek Tenolcak, Yiğit Kirazcı Gonca Sarıyıldız ve Gökhan Alkan ile beraber güzel bir çalışma ortaya çıkarmıştır.

Ayrıca 2013 yılında “Meryem” filminde canlandırdığı Meryem karakteriyle Altın Portakal film festivalinde en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

Zeynep Çamcı kimdir sorusuna detaylı cevap almak ve fotoğraf galerisini gezmek yazıyı aldığımız http://kimdir.tv/zeynep-camci/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: kimdir

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir