4.7 inç’lik iPhone 6 için yeni ipucu!

4.7 inç’lik iPhone 6 için yeni ipucu!

Son zamanlarda teknoloji dünyasında adından çokça söz ettiren iPhone 6’nın yeni görüntüleri internet dünyasında yankı bulmaya devam ediyor. Merak edilen en büyük özelliklerinden biri de ekran büyüklüğü konusunda nasıl bir adım atacağı yönündeydi. Basına sızdırılan yeni bir görsel aslında bunun cevabını vermeye yetiyor.

Her ne kadar görüntünün gerçek olup olmadığı henüz netlik kazanmasa bile 4,7 inç’lik bir görünüme sahip olduğunu söylemek mümkündür. 1704×960 çözünürlük ve daha güçlü, Apple A8 işlemciyle gelmesi konusunun netlik kazanmasından sonra merak edilen en büyük şey ekran büyüklüğü idi. Sızdırılan resme bakıldığında İphone 6’yı 5,5 inç olarak bekleyenlerin beklentisi olmayacak gibi. Yine de herhangi bir resmi açıklama olmadığından bunu kesin ifadelerle söylemek mümkün değil.

Yeni nesil akıllı cep telefonlarından en çok kendinden söz ettiren isimler arasına giren Apple’nin İphone 6’sı yeni özellikleriyle piyasaya sızılan resimlerden anlaşılmaya devam ediyor. Yeni bir haberin resmi kaynaklardan aktarılması durumunda sitemizde sizler için paylaşacağız. Şimdilik basına sızdırılan resim üzerinden değerlendirmeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.