Arçelik Servis Bölgeleri

Ümraniye sakinlerinin Arçelik beyaz eşya ürünlerinde yaşayabilecekleri tüm problemlere, üstün hizmet anlayışı ile bakım ve onarım hizmeti sunan Ümraniye Arçelik servisi, müşteri odaklı bir hizmet prensibi ile faaliyet göstermektedir. Arçelik markalı beyaz eşya ürünlerinde müşterilerimizin yaşadıkları sorunlara en kaliteli hizmeti sunarak semt sakinlerinin ilk tercihi olmaktadır.Süratli ve kaliteli hizmet sunumu sayesinde uzun senelerdir faaliyetlerine devam eden firmamız yenilikçi ve modern hizmet yaklaşımı ile hareket etmektedir.

Maltepe Arçelik Servisi olarak, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için modern çağa ayak uyduran yapısı sayesinde son teknoloji Arçelik beyaz eşyalarının tüm sorunlarına çözüm üretmekte olan güçlü teknik ekibimiz, alanları ile ilgili eğitim almış, diploma sahibi, tecrübeleri ile müşterilerimizin beyaz eşyalarında karşılaştıkları sorunlara hızlı bir şekilde çözümler bularak vakit kaybını en aza indirgemektedir.

Arçelik markalı beyaz eşyalarında arıza baş gösteren müşterilerimiz üstün hizmet anlayışını benimseyen Kartal Arçelik Servisi’ne ulaşmak için, yedi gün yirmi dört saat hizmet veren çağrı merkezimize çağrılarını bırakabilirler. Çağrı merkezi personellerimiz saygılı, iletişim alanında eğitimli personellerdir. Düzenli olarak personellerimize sunmuş olduğumuz eğitim programları, tüm teknolojik ve kavramsal yenilikler ve gelişmeler hakkında sürekli olarak güncel bilgiler ile donatılarak, Üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için bizlere sektörümüzde büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Sürekli olara gelişmelere göre yenilenmekte olan tüm sistemimiz, müşterilerimizin sorunlarını bizlere en iyi şekilde aktarmasına yardımcı olmaktadır. Müşterimizin sorununu hızlı bir şekilde algılayan çağrı merkezi personellerimiz hemen Küçükyalı semti sınırları içerisinde sürekli olarak hareket halinde olan en yakın mobil aracımızı müşterimizin sorunu hakkında bilgilendirerek adrese yönlendirir.

Bu sayede hızlı bir şekilde hizmet sağlanarak yüksek oranda müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Mobil ekiplerimizde yer alan teknik personelimiz, güler yüzlü, dinamik ve çağdaş bir hizmet sunumu gerçekleştirebilmektedir. Hızlı ve pratik çözümler üreterek ürünün bulunduğu yerden almadan onarımını gerçekleştirmeyi amaçlanmış şekilde oluşturulmuşsa da, büyük ve komplike bazı arızalarda, ayrıntılı olarak bilgilendirilen müşterini onayının ardından, arızalı ürün servis merkezime aktarılmaktadır. Daha sonra ürünü servis merkezlerimize getirerek daha ayrıntılı bir analiz sonucunda tam arızayı tespit ederler. Arıza kesin olarak tespit edildikten sonra servis merkezimizde bulunan yüksek teknolojideki cihazlar ile onarımı gerçekleştirilir.

Onarımı gerçekleştirilen arızalı ürün son olarak çeşitli testlerden geçirildikten hemen sonra en kısa süre içerisinde müşteriye teslimi gerçekleştirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.