Beko ve Arçelik Servis Telefonları

Beko ve Arçelik Servis Telefonları

Beko marka beyaz eşya kullanan bir çok ailenin evinde, diledikleri her an teknik destek alabilecekleri bir hat yoktur. Yani, bu tür sorunlar meydana geldiğinde doğrudan bir ekip çağıracak bir adres bilemezler. Bu nedenle firmamız bu sorunu ortadan kaldırmak adına 444 1 494 hattını oluşturdu ve uzunca bir süredir bir çok Beko beyaz eşya kullanıcısına yardımcı oluyor.

Arçelik Servis Numarası

Artık, tüm teknik destek konusunda duyabileceğiniz ihtiyaçlar için sizlerde bu hat üzerinden destek alabilir, var olan sorunları giderme imkânı bulabilirsiniz. Üstelik, herhangi bir süre ya da zaman kısıtlaması da yok. Evet, yanlış duymadınız. Herhangi bir süre ya da zaman kısıtlaması yok. 7 gün 24 saat boyunca bizlere 444 1 494 hattı üzerinden ulaşmanız, gerektiği zaman acil olarak yaşanan beyaz eşya sorunları için destek almanız mümkün durumda olmaktadır. Bu sayede sürekli olarak Beko servis telefonları aramak zorunda kalmaz, farklı adresler ya da her defasında yeni numaralar ile karşılaşmak zorunda kalmazsınız. Tek bir Beko servis numarası ile özel servis hizmetimizden faydalanabilir, teknik destek alabilirsiniz.

Beko Servis Numarası

Bu aşama da sizlere özel servis olarak sunduğumuz tüm hizmetler de tamamen garantili hizmetler olmaktadır. Yani, ister bakım ya da onarım gibi işçilik hizmetleri, ister yedek parça gibi hizmetler 1 yıl garantili olarak firmamız güvencesi altında sizlere sunulur. Bu sayede, güven içerisin de beyaz eşyalarınız da ki sorunlarınızı gidererek sizlere yardımcı olabiliriz.

Kaynak site: http://www.arcelikbekoservis.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.