Bosch Servis İzmir – 444 1 494

Bosch Servis İzmir – 444 1 494

Bosch, beyaz eşya konusunda oldukça iyi işler çıkarmış ve hala daha yeni yeni ürünlerini piyasaya sürmeye devam etmektedir. Bu ürünler kalite konusunda oldukça üst seviyededir. Beyaz eşyaların ne derece önemli olduğu bir gerçektir. Bu önem doğrultusunda verilen hizmetleri düşünecek olursak, özel servisler büyük bir öneme sahiptir. Bosch serviz İzmir, özel bir beyaz eşya servisi olarak, sizlere beyaz eşyalarınızdan doğacak sorunlarda yardımcı olmaktadır. Bosch marka beyaz eşya kullanıyorsanız, yapmanız gereken tek şey, servisle irtibata geçmeniz olacaktır.

Bosch Servis İzmir

Bosch servis İzmir, beyaz eşya servis anlayışını üst seviyede tutan ve profesyonel olarak çalışan bir servistir. Her türlü beyaz eşya sorununuzda sizlerin yardımına koşan servis, değiştirdiği her parçaya ise 1 yıl garanti koymaktadır. Kalitesinin ve profesyonelliğinin bu derece yüksek olması, verilen hizmetin önemini ortaya koymaktadır. İzmir ve çevresinde hizmet veren bosch özel servisi, 7/24 çağrı merkezi ile, sizlere sınırsız bir hizmet sunuyor.

Bosch servis İzmir, beyaz eşyalarınızdan kaynaklanan sorunların çözümü için sizlere bir telefon kadar yakın. Yapmanız gereken tek şey, 444 1 494 numarasını çevirmektir. 7 gün 24 saat, istediğiniz an arayabilir ve yardım alabilirsiniz. Donanımlı araçları sayesinde oldukça hızlı bir hizmet sunan bu özel servis, sizlerin memnuniyeti için elinden geleni yapıyor. Kalitenin profesyonellikle buluştuğu bosch özel servisinden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için, tek yapmanız gereken özel servisi aramanız olacaktır.

Kaynak : http://www.boschservisizmir.org

 

One thought on “Bosch Servis İzmir – 444 1 494”

  1. Batuhan says:

    İzmir’in tüm bölgelerine servis hizmeti veriliyor mu acaba bilginiz var mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.