Demirdöküm Kombileriniz İstanbul’da Bize Emanet

Demirdöküm Kombileriniz İstanbul’da Bize Emanet
Demirdöküm Servis Zeytinburnu her ne kadar loksyon olarak Zeytinburnu’nda bulunsa da İstanbul’un hemen her ilçesinde kombi servis hizmeti veren özel teknik servistir. Teknik servisi aramış olduğunuzda gezici ekipleri ile size en yakın olan ekibi size yönlendirir. Ya da sizin müsait olduğunuz tarih ve saate göre bir randevu oluşturarak ekiplerin o zamanda size gelmesini sağlayabilirsiniz.
Teknik servise 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Aradığınızda çağrı merkezi sizi karşılayarak sorununuzu dinler. Şikayetinizi ve arızanızı detaylı olarak aldıktan sonra ekibi size yönlendirir. Aramış olduğunuzda arıza ile ilgili verdiğiniz bilgiler çok önemlidir. Çünkü ekipler bu bilgiler doğrultusunda hazırlıklı olarak gelecektir. Yani kombinin parçaları ile ilgili bir sıkıntı olması ihtimaline karşın yedek parça ve kullanılacak araç gereçlerle gelecekleri için, aynı zamanda muhtemel arıza ve çözüm önerileri ile hazırlıklı gelecekleri için sorunun çözülmesi daha kısa zaman alacaktır.
İstanbul Demirdöküm Servisleri olarak hizmet veren ekipler de özel olarak seçilir. Hem bu alanda eğitim almış olan, hem de deneyimli kişiler tarafından oluşturulan ekiplerde ki en önemli kriter güler yüzlü olmalarıdır. Genelde evlere gelen ekiplerin ne kadar asık suratlı olduğu dikkatinizden kaçmamıştır. Fakat bu serviste insan ilişkileri ile ilgili çok hassas davrandıklarını göreceksiniz. Yapılan onarımın ve kombinin arızası ile ilgili tüm detayları sizinle paylaşırlar. Sorun tam olarak nedir, nasıl çözülür, bir daha aynı sorun yaşanır mı gibi detayları paylaşır ve sizin sorduğunuz tüm sorulara detaylıca yanıt verirler. WEB: http://www.servisdemir.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.