Facebook Durum Beğendirme Hilesi 2013

Facebook’u bugün neredeyse herkes kullanıyor. İlkokul çocuklarından tutup 60 yaşındaki emekli amcalara kadar herkesin bir facebook hesabı var. Tabi facebooku normal kişsel hesap olarak kullananlar olduğu gibi reklam ve tanıtım amaçlı kullananlar da var. Bu yüzden bu tip kişiler kısa sürede arkadaş sayılarının beğenilerinin durum beğendirme sayılarının artmasını istiyor. İşte bu kişilerin yardımına . Facebook beğendirme hilesi 2013 koşuyor. Bu uygulama ile kısa sürede binlerce kişi sayfalarınızı durum ve paylaşımlarınızı beğeniyor.
Ancak Facebook beğeni hilesi ni dikkatli kullanmak gerek. Farkında olmadan sayfamızın hesabımızın bir sürü paylaşıma neden olabilme ihtimali var.
Facebook’da arkadaş arttırmak için birçok Facebook arkadaş kasma ise bir başka Facebook arkadaşlarını çoğaltma yöntemi. Bu uygulama sayesinde kısa süre içerisinde yüzlerce hatta binlerce arkadaşınız olabilir..
Bu yöntemleri uygulayarak siz de kısa sürede facebook hesabınızda büyük bir çevre yapabilirsiniz. Ama tabi eklenen ve beğenen kişilerin de feyk olmamasına dikkat etmelisiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.