Flappy Bird Nasıl Bir Oyun?

Flappy Bird Nasıl Bir Oyun?

Akıllı cep telefonlarda son zamanlarda en çok oynanan oyunlardan biri haline gelen Flappy Bird oyunu oynayanlar skora doymuyorlar. Birbirinden farklı sahnelere sahip olan oyununun son zamanlarda hileleri de çıkmaya başladı. Hileler sayesinde herhangi bir oyun bitimi söz konusu olmuyor.

Ancak bu oyunun tadını kaçırma noktasında belki de iyi bir şey olmayabilir. Ancak rekorlarını daha da yükseltmek isteyenler için Flapy Bird oyun hilelerinin de varlığından söz etmek mümkündür. Android tabanlı cep telefonlarında ya da mobil cihazlarda oynanabilen en popüler oyunlardan olan Flappy Bird nasıl bir oyun? Sorusuna verilecek en güzel cevabın herhalde “Rekora doymayanlar için ideal bir oyun” açıklamasını yapmak yerinde olacaktır.

Flappy Bird oyunu ile dilediğiniz kadar oyun oynayarak skorunuzu yükseltebilirsiniz. Farklı sahneleri ve güzel oyun seçenekleri olan oyun ile dilediğiniz kadar zaman geçirmenin keyfine varabilirsiniz. Oyununun detaylarını inceleyerek oyun saatinizde flappy Bird oyunu oynayabilirsiniz. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bu oyun ile istediğiniz gibi eğlenecek rekordan rekora koşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.