Friv Oyunlarını Güvenle Oynayabileceğiniz Platform

Friv Oyunları kendi sitesi olan friv.gen.tr haricinde birçok siteden de oynanabilmektedir. Ancak diğer sitelerin aksine friv sitesinde reklam içeriğine yer verilmemesi hem bilgisayarınızı korur hem de kesintisiz bir oyun keyfi yaşamanızı sağlar. Farklı alanlarda birçok oyuna yer veren sitede oyunların kullanımı için üyelik istenmemektedir. Diğer flash oyun sitelerinde üyelik olmadan oyunların kullanımına izin verilmediği için Friv sitesi bu noktada bir adım öndedir.

Friv Sitesini Kimler Kullanabilir?

Friv oyun sitesi ilk başta çocuklara yönelik bir site gibi görünse de genç ve yetişkin birçok kişiye hitap etmektedir. Bir zamanlar oldukça popüler olan ve hala da kullanan kişilerin olduğu candy crush, temple run gibi oyunlar da friv sitesinde mevcuttur. Aynı zamanda çocukların oynamaktan keyif aldıkları bebek giydirme, makyaj yapma, kuaför oyunları, Araba oyunları, yarış oyunları, spor oyunları, mario oyunları, çılgın hırsız oyunları, çizgi film oyunları gibi birçok farklı kategoride oyuna yer verilmiştir. Aynı zamanda ameliyat oyunları, savaş oyunları, dövüş oyunları gibi oyun çeşitlerine de yine bu sitede rastlamak mümkündür.

Friv Nasıl Bir Sitedir?

Friv farklı oyun seçeneklerini ücretsiz olarak ve herhangi bir üyelik işlemi istemeden kullanıma açmış bir sitedir. Flash oyunlarını bünyesinde barındıran ve oyunlar için kategori oluşturmayan sitenin tasarımı oldukça sadedir. Reklamlara yer vermeyen site birçok farklı ülkede kullanımdadır. Aktif olarak oyun oynanan site oyunseverlerin gözdesi konumundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.