HTC M7, Samsung ve Sony ile Yarışıyor !!

HTC M7, Samsung ve Sony ile Yarışıyor !!

Akıllı telefon dünyasında yenilikler kendini göstermeye bir yana dursun, yeni bir telefon almak isteyenler eski amiral gemilerine doğru yönelmeye başladılar. Aslında “eski amiral gemisi” dememize bakmayın, bu telefonların tamamı bir senelik geçmişe sahip olan telefonlardır. Mesela bir HTC One (M7) piyasanın en iyi telefonlarından biridir.

Ancak yenilikler birbiri ardına kendini göstermeye başlayınca, haliyle adına eski amiral gemisi denebiliyor. Ya da Galaxy S4, Sony Xperia Z. Daha geçtiğimiz aylar içerisinde tanıtımlarını yapmamıza rağmen “eski” olmaktan kendilerini alamıyorlar.

Yeni telefonların piyasaya çıkmasıyla birlikte geçtiğimiz sezonun devlerinde de fiyat uygunlukları kendini göstermeye başladı. Mesela bir HTC One (M7) geçtiğimiz sene 1,800 TL civarında en alt fiyata sahip iken bu sene almak isteyenler için 1,300 TL’ye kadar indirilmiş fiyatlarıyla sahip olunabiliyor. Sınır sadece bununla da kalmıyor.

Galaxy S4, Sony Xperia Z, İphone 4S ve daha aklınıza gelen tüm akıllı telefonları uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Son günlerin kampanyalarını takip ederek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.