İmmergas Teknik Servis

İmmergas Teknik Servis

İmmergas marka kombiler, son derece sevilen ve kullanılan marka kombiler arasındadır. Hem fiyatının ucuz olması hem de ülkemizde markaya ait birçok kombi çeşidi bulunması sebebi ile kombi kullanan evlerde markaya ait ürünleri görebilmek son derece yaygın. İmmergas markasına ait ürün sahibi iseniz, ancak ürün bozuldu ise siz de bu konuda deneyimli, ne yaptığını iyi bilen ve tecrübeli olan firmamız ile iletişime geçebileceğinizi biliyor muydunuz? Bize ulaşmak için tek yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramak. Hattımız siz değerli müşterilerimize sürekli olarak hizmet vermekte olup daimi olarak açıktır. Bu numarayı arayarak bize ulaşabilir, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Özel İmmergas Teknik Servis çokça sevilen, birçok kişinin başvurduğu servislerimiz arasında bulunmaktadır. Markanın birçok taliplisi bulunmakla beraber bu piyasada servis olarak kurulan ve çeşitli markaların onarım işlemlerini yapan birçok kurum bulunmaktadır. Biz de özel olarak kurulmuş bir marka olmakla beraber, canla başla çalışıyor; bize güvenen müşterilerimizi memnun etmeye çabalıyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimizin almış olduğu hizmetten son derece memnun olduğunu da söyleyebiliriz. Servisimiz, sürekli olarak hizmet veren ve sürekli çağrı karşılayan bir merkezdir. Bizimle çalışan müşterilerimizin almış oldukları hizmetten pişman olmayacağı gayet aşikardır.

İstanbul genelinde hizmet veriyor ve müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz, İzmir genelinde de servisimiz birkaç markada faaliyet göstermeye başlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.